با دیوار مهربانی ، عربستان سعودی را خفه کنیم  چاپ

تاریخ : پنج‌شنبه 4 خرداد 1396 در ساعت 16:07

مهربانی باعث می شود آدمها به یک دیگر نزدیک شوند همان گونه که دیوار مهربانی باعث نزدیکی ما ایرانی ها به یکدیگر شد. دیوار مهربانی آرام آرام پا گرفت از کوچه های شهر مشهد و از سال 1360 به ابتکار حکیم ارد بزرگ ، گسترده و گسترده تر شد و کم کم جهانی گشت . کشورهای  عرب جنوب خلیج فارس این روزها با حمایت آمریکا کوشش می کنند ایران را نماد تروریسم جهانی لقب دهند حال آنکه خود بزرگترین پدرخوانده داعش و و مخوفترین گروههای تروریستی دیگر هستند .

راه مقابله با آنها این است که ما ایرانی ها از فرهنگ انساندوستانه و مهرآمیز خود برای جهانیان سخن بگوییم یادآوری کنیم که ما همواره مورد تهاجم کشورهای عربی واقع شده ایم . صدام حسین را آنها به جنگ ما فرستادند آنها آمریکا را به خلیج فارس کشاندند و آنها باعث سقوط هواپیمای مسافر بری ما شدند . حکام عربستان سعودی ، کویت و امارات و قطر و حاکم پلید بحرین این ها مشتی جنگ طلب هستند که ایران را همواره آزار داده اند .

رسانه های ما به جای نشر پیوسته حرفهای این شیاطین شر ، از نیکی مردم سرزمینمان سخن بگویند از دیوار مهربانی بگویند ایده مهربانانه فیلسوف حکیم ارد بزرگ که جهان دوستش دارد بگویند از نوروز و جشن دوستی ها سخن بگویند . تا مردم دنیا ما را به نیکی و دوستی بشناسند . در غیر این صورت کشورهای عربی در این جنگ رسانه ایی پیروز خواهند شد .

ما راهی نداریم جز پرداختن به نکات انساندوستانه و مهربانانه خود ...


و سخنی خردمندانه و دردمندانه از فیلسوف حکیم ارد بزرگ  در کتاب سرخ :

پنجاه سال است که عربستان سعودی همه توان خود را برای درگیر نمودن ایران با دیگر همسایگانش به کار گرفته، ریشه جنگ ایران و عراق، عربستان سعودی است ، عامل ایجاد طالبان، القاعده و امروز داعش ، عربستان سعودی است و همه اینها برای آن است که ایرانیان را برده خود بسازند.


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد