دیوار مهربانی در شهر ابرکوه  چاپ

تاریخ : چهارشنبه 23 دی 1394 در ساعت 22:50
در راستای ترویج فرهنگ انفاق؛

دیوار مهربانی «غدیر» در ابرکوه احداث شد
http://www.yazdrasa.ir/documents/19536/1165944/139-1.jpg?t=1452686253180
با هدف ترویج فرهنگ انفاق و تکریم نیازمندان، دیوار مهربانی «غدیر» در ابرکوه احداث شد.

به گزارش یزد رسا؛ محسن فلاح زاده مسئول خدمات شهری شهرداری، در گفتگو با خبرنگار سرو ابرکوه، اظهار کرد: شهرداری ابرکوه، در راستای تکریم آبرومندانه نیازمندان و به منظور ترویج فرهنگ نیکوکاری اقدام به احداث دیوار مهربانی به نام «غدیر» نمود.
مسئول خدمات شهری شهرداری با اشاره به راه‌اندازی دیوار مهربانی در ابرکوه، عنوان کرد: راه‌اندازی این دیوار با هدف انفاق و کمک به نیازمندان ایده بسیار خوبی است.
فلاح زاده افزود: نقاشی و زیباسازی، این طرح که بر روی دیواری به مساحت 40 متر مربع، در حاشیه خیابان شهید بهشتی واقع شده است، در حال تکمیل می باشد.

وی بیان داشت: پس از پایان عملیات اجرایی و نصب چوب لباسی بر روی این دیو.ار، شهروندان می توانند البسه مازاد خود را در دسترس نیازمندان قرار دهند. چرا که مشارکت همشهریان مکمل این اقدام خداپسندانه خواهد بود.


دیوار های سرزمینم ایران، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. حکیم ارد بزرگ

((ایرانیان همواره در جهان پرچمدار مهر و مهربانی بوده اند... آنهایی که مهر ورزیده اند، جاودانه شده اند... و چه زیباست فصل رویش مهر و دوستی... دیوارهای ایران شهرمان را با مهر پرشکوفه کنیم و آنچه داریم را بر آن بیاویزیم و به هم ببخشیم ... این گام کوچک امروز ما ، یادگاری باشکوه خواهد بود برای فرزندانمان و دودمانهای پسین، از مردم مهرورز زمانه ما ... همدیگر را عاشقانه دوست بداریم که سفر زندگی کوتاه است ... حکیم ارد بزرگ))

ایده دیوار مهربانی حکیم ارد بزرگ هر چند خیلی دیر ( چون نخستین بار در  1390 مطرح شد ) در سطح جامعه بدرستی مطرح شد اما خوشبختانه رفته رفته در همه جای ایران در حال شکل گیری و رشد است . این وبلاگ به این اقدام خیرخواهانه می پردازد و اخبار مربوط به اقدامات انساندوستانه هموطنان عزیزمان در قالب دیوار مهربانی را پوشش می دهد .  پس اگر شما هم در شهر ، روستا، ده و یا مدرسه و اداره و..... اقدام به ایجاد دیوار مهربانی کردید می توانید عکس و خبر آن را برای ما بفرستید تا در این وبسایت ویژه این امر قرار داده شود.

http://s3.picofile.com/file/8230675026/divaremehr.jpg


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد