دیوار مهربانی در شهر بابل  چاپ

تاریخ : چهارشنبه 23 دی 1394 در ساعت 22:42

خبری جالب در مورد ایجاد دیوار مهربانی و اینبار در استان مازندران . (با این توضیح که متاسفانه عکسی از این مراسم در کنار خبر ندیدیم)


برای نخستین‌بار جشن دیوار مهربانی در بابل برگزار شد


برای نخستین‌بار در بابل به کمک یک موسسه خیریه و شورای اسلامی شهر بابل جشن دیوار مهربانی برگزار شد.
خبرگزاری فارس: جشن دیوار مهربانی در بابل برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، با فرا رسیدن فصل سرما دیوار مهربانی بابل به وسعت قلب‌های گرم و مهربان مردم نوعدوست به کمک یک موسسه خیریه و همکاری شورای اسلامی شهر بابل در پیاده‌روی عطرزیستان این شهر برگزار شد.

راه‌اندازی این دیوار مهربانی با حضور مسئولان که با استقبال خوب مردم نوع‌دوست بابل همراه بود، مردم لباس‌های نو و اضافه خود را برای کمک به نیازمندان بر این دیوار آویزان می‌کنند.

مدیر موسسه خیریه مهرآرا شمال بابل امشب در حاشیه برگزاری این جشن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان بابل اظهار کرد: برای نخستین‌بار در بابل دیوار مهربانی در راستای ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و تهیه لباس گرم برای نیازمندان از سوی موسسه خیریه مهرآرا شمال بابل با همکاری شورای اسلامی شهر بابل در حال برگزاری است.

محمد دانایی‌بارفروش افزود: این جشن که همراه با اجرا خوانندگان بابل به مدت هفت شب جلوی پیاده‌روی خیابان عطرزیستان برگزار می‌شود با استقبال خوب مردم قرار گرفت.

مدیر موسسه خیریه مهرآرا شمال بابل گفت: با هماهنگی به عمل آمده لباس‌های جمع‌آوری شده در اختیار شوراهای محلات قرار گرفته تا آنها با شناسایی افراد نیازمند هر منطقه این البسه‌ها را در اختیار آنها قرار دهند.دیوار های سرزمینم ایران، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. حکیم ارد بزرگ

((ایرانیان همواره در جهان پرچمدار مهر و مهربانی بوده اند... آنهایی که مهر ورزیده اند، جاودانه شده اند... و چه زیباست فصل رویش مهر و دوستی... دیوارهای ایران شهرمان را با مهر پرشکوفه کنیم و آنچه داریم را بر آن بیاویزیم و به هم ببخشیم ... این گام کوچک امروز ما ، یادگاری باشکوه خواهد بود برای فرزندانمان و دودمانهای پسین، از مردم مهرورز زمانه ما ... همدیگر را عاشقانه دوست بداریم که سفر زندگی کوتاه است ... حکیم ارد بزرگ))

ایده دیوار مهربانی حکیم ارد بزرگ هر چند خیلی دیر ( چون نخستین بار در  1390 مطرح شد ) در سطح جامعه بدرستی مطرح شد اما خوشبختانه رفته رفته در همه جای ایران در حال شکل گیری و رشد است . این وبلاگ به این اقدام خیرخواهانه می پردازد و اخبار مربوط به اقدامات انساندوستانه هموطنان عزیزمان در قالب دیوار مهربانی را پوشش می دهد .  پس اگر شما هم در شهر ، روستا، ده و یا مدرسه و اداره و..... اقدام به ایجاد دیوار مهربانی کردید می توانید عکس و خبر آن را برای ما بفرستید تا در این وبسایت ویژه این امر قرار داده شود.

http://s3.picofile.com/file/8230675026/divaremehr.jpg


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد