دیوار مهربانی در شهرستان مهریز  چاپ

تاریخ : چهارشنبه 23 دی 1394 در ساعت 22:29

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار یزدی ها( یزدی نیوز) رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهریز گفت: به همت مردم شهرستان و انجمن عکاسان  مهریز  طرح دیوار مهربانی از فردا در شهرستان مهریز اجرا خواهد شد.
سید رضا آقایی افزود : طرح دیوارمهربانی که درجهت حمایت از اقشارضعیف جامعه باعنوان نیازنداری بذار نیازداری بردار  از فردا در شهرستان مهریز اجرا خواهدشد.
وی هدف از اجرای این طرح را کمک به نیازمندان ومستحقان اعلام کرد.
  صدا و سیما


دیوار های سرزمینم ایران، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. حکیم ارد بزرگ

((ایرانیان همواره در جهان پرچمدار مهر و مهربانی بوده اند... آنهایی که مهر ورزیده اند، جاودانه شده اند... و چه زیباست فصل رویش مهر و دوستی... دیوارهای ایران شهرمان را با مهر پرشکوفه کنیم و آنچه داریم را بر آن بیاویزیم و به هم ببخشیم ... این گام کوچک امروز ما ، یادگاری باشکوه خواهد بود برای فرزندانمان و دودمانهای پسین، از مردم مهرورز زمانه ما ... همدیگر را عاشقانه دوست بداریم که سفر زندگی کوتاه است ... حکیم ارد بزرگ))

ایده دیوار مهربانی حکیم ارد بزرگ هر چند خیلی دیر ( چون نخستین بار در  1390 مطرح شد ) در سطح جامعه بدرستی مطرح شد اما خوشبختانه رفته رفته در همه جای ایران در حال شکل گیری و رشد است . این وبلاگ به این اقدام خیرخواهانه می پردازد و اخبار مربوط به اقدامات انساندوستانه هموطنان عزیزمان در قالب دیوار مهربانی را پوشش می دهد .  پس اگر شما هم در شهر ، روستا، ده و یا مدرسه و اداره و..... اقدام به ایجاد دیوار مهربانی کردید می توانید عکس و خبر آن را برای ما بفرستید تا در این وبسایت ویژه این امر قرار داده شود.

http://s3.picofile.com/file/8230675026/divaremehr.jpg
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد