دیوار مهربانی در شهر ری  چاپ

تاریخ : چهارشنبه 23 دی 1394 در ساعت 22:17

 شهرری ـ ایرنا ـ شهرداری منطقه 20 در راستای حمایت های اجتماعی مردم یار، نسبت به راه اندازی کلبه و دیوار مهربانی در این منطقه جنوبی اقدام کرد.

https://sama.tehran.ir/Portals/0/newsimage/IMG_9196_13941022122325714.JPGبه گزارش ایرنا از شهرداری منطقه 20، شهرداری این منطقه در راستای حمایت های اجتماعی مردم یار و هدفمندسازی حمایت های اجتماعی مردمی، نسبت به راه اندازی کلبه و دیوار مهربانی در این منطقه جنوبی اقدام کرد.
دیوار مهربانی در بوستان ماهور محله دولت آباد و کلبه مهربانی نیز در میدان سلمان فارسی راه اندازی شده است.
دیوار مهربانی با اقدام خودجوش مردمی همزمان با فصل سرد سال ایجاد شده است و کلبه مهربانی نیز با هدف رفع نیازهای معیشتی مددجویان راه اندازی شده است تا دسترسی افراد نیازمند به تمامی اقلام مورد نیاز روزمره شان آسان شود.
بر اساس این گزارش، همچنین خانه های خدمات اجتماعی سراهای محله در ارتباط با رسیدگی به نیازمندان با حمایت خیرین و افراد نیکوکار فعال هستند که این مهم با محوریت حفظ کرامت انسانی و مشارکت معتمدان محلی در جریان است.
خیرین و شهروندان نیکوکار داوطلب برای اهداء لوازم، پوشاک و حمایت های مادی می توانند در طرح حامی مدیریت شهری مشارکت کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 55960745 تماس بگیرند.

دیوار های سرزمینم ایران، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. حکیم ارد بزرگ

((ایرانیان همواره در جهان پرچمدار مهر و مهربانی بوده اند... آنهایی که مهر ورزیده اند، جاودانه شده اند... و چه زیباست فصل رویش مهر و دوستی... دیوارهای ایران شهرمان را با مهر پرشکوفه کنیم و آنچه داریم را بر آن بیاویزیم و به هم ببخشیم ... این گام کوچک امروز ما ، یادگاری باشکوه خواهد بود برای فرزندانمان و دودمانهای پسین، از مردم مهرورز زمانه ما ... همدیگر را عاشقانه دوست بداریم که سفر زندگی کوتاه است ... حکیم ارد بزرگ))

ایده دیوار مهربانی حکیم ارد بزرگ هر چند خیلی دیر ( چون نخستین بار در  1390 مطرح شد ) در سطح جامعه بدرستی مطرح شد اما خوشبختانه رفته رفته در همه جای ایران در حال شکل گیری و رشد است . این وبلاگ به این اقدام خیرخواهانه می پردازد و اخبار مربوط به اقدامات انساندوستانه هموطنان عزیزمان در قالب دیوار مهربانی را پوشش می دهد .  پس اگر شما هم در شهر ، روستا، ده و یا مدرسه و اداره و..... اقدام به ایجاد دیوار مهربانی کردید می توانید عکس و خبر آن را برای ما بفرستید تا در این وبسایت ویژه این امر قرار داده شود.

http://s3.picofile.com/file/8230675026/divaremehr.jpg

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد