دیوار مهربانی در شهر تربت جام  چاپ

تاریخ : چهارشنبه 23 دی 1394 در ساعت 22:08
 دیوار مهربانی در تربت جام هم قد کشید
مشهد - ایرنا - نخستین دیوار مهربانی در تربت جام، روز چهارشنبه با همت معلمان و دانش آموزان یکی از آموزشگاه های این شهرستان برپا شد.
http://img7.irna.ir/1394/13941023/81919596/81919596-70444239.jpg

مدیر مدرسه شهید چمنی تربت جام به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: دیوار مهربانی حرکتی فرهنگی و خیراندیشانه است که با همت جمعی از فرهنگیان دلسوز شهرستان در این مدرسه راه اندازی شد.
علی هنرمند افزود: مردم ایران، بسیار نوعدوست و مهربان هستند که این همدلی و مهربانی را با طرح دیوار مهربانی، از ذهن و قلب به حیطه عمل درآورده اند.
وی با اشاره به استقبال دانش آموزان از این طرح ادامه داد: دانش آموزان با حرکتی نوعدوستانه، لباس های اضافه خود و یا لباس های نوی را برای کمک به نیازمندان به این دیوار آویزان می کنند.
وی هدف از برپایی دیوار مهربانی را ارتقای سطح فرهنگ کمک به همنوع عنوان کرد و افزود: اجرای این طرح به مدت یک هفته در این مدرسه ادامه دارد که در صورت استقبال شهروندان، زمان آن تمدید نیز خواهد شد.
مدرسه شهید چمنی تربت جام در بولوار حضرت امام (ره) در تقاطع شهید غلامزاده این شهر واقع است.
مرکز شهرستان 270 هزار نفری تربت جام در 167 کیلومتری جنوب شرق مشهد واقع است.

دیوار های سرزمینم ایران، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. حکیم ارد بزرگ

((ایرانیان همواره در جهان پرچمدار مهر و مهربانی بوده اند... آنهایی که مهر ورزیده اند، جاودانه شده اند... و چه زیباست فصل رویش مهر و دوستی... دیوارهای ایران شهرمان را با مهر پرشکوفه کنیم و آنچه داریم را بر آن بیاویزیم و به هم ببخشیم ... این گام کوچک امروز ما ، یادگاری باشکوه خواهد بود برای فرزندانمان و دودمانهای پسین، از مردم مهرورز زمانه ما ... همدیگر را عاشقانه دوست بداریم که سفر زندگی کوتاه است ... حکیم ارد بزرگ))

ایده دیوار مهربانی حکیم ارد بزرگ هر چند خیلی دیر ( چون نخستین بار در  1390 مطرح شد ) در سطح جامعه بدرستی مطرح شد اما خوشبختانه رفته رفته در همه جای ایران در حال شکل گیری و رشد است . این وبلاگ به این اقدام خیرخواهانه می پردازد و اخبار مربوط به اقدامات انساندوستانه هموطنان عزیزمان در قالب دیوار مهربانی را پوشش می دهد .  پس اگر شما هم در شهر ، روستا، ده و یا مدرسه و اداره و..... اقدام به ایجاد دیوار مهربانی کردید می توانید عکس و خبر آن را برای ما بفرستید تا در این وبسایت ویژه این امر قرار داده شود.
http://s3.picofile.com/file/8230675026/divaremehr.jpgنظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد