دیوار مهربانی در بندر دیلم  چاپ

تاریخ : یکشنبه 13 دی 1394 در ساعت 18:26

دیوار مهربانی در شهری دیگر از سرزمین مهربانان و اینبار بندر دیلم

در ادامه حرکت مردم ایران برای کمک به نیازمندان، دیوار مهربانی در دیلم ایجاد شد.

به گزارش سوک و به نقل از مهر؛ دیوار مهربانی، ایده زیبایی که از پاییز امسال در چند شهر ایران شکل گرفته است، به شهر دیلم رسید تا گرمای سخاوت دل‌های مردمان خون‌گرم این دیار گرمابخش افراد نیازمند شود.

بر روی این دیوار شعار «داری بذار و نداری بردار» به چشم می‌خورد و این مکان تجلی زیباترین حس انسان دوستی، عاطفه و گذشت است.

http://media.mehrnews.com/d/2016/01/02/3/1955839.jpg


مردم شهرستان دیلم می‌توانند لباس‌های گرم، کیف و کفش‌های اضافه خود در سایزهای بزرگ، بچه‌گانه، زنانه، مردانه، دخترانه و پسرانه و حتی مواد غذایی فاسد نشدنی خود را در این محل قرار دهند تا از این طریق بتوان در فصل سرما به نیازمندان این شهرستان کمک کرد.

در حال و هوای بارانی این روزها جمعی از هنرمندان دیلمی دل را به دست باران سپرده تا یاری‌گر نیازمندان و مستمندان باشند و در این کار نیکو سهیم باشند.

آیا می دانستید نخستین بار ایده ایجاد دیوار مهربانی در سال 1390 توسط حکیم ارد بزرگ (فیلسوف مشهور کشورمان) داده شد ؟

برای دیدن مسیر رشد این کار انساندوستانه حتما  به آدرس زیر سر بزنید :

http://hekmat.dust.tv/t225-topic

دیوار های سرزمینم ایران، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. حکیم ارد بزرگ


((ایرانیان همواره در جهان پرچمدار مهر و مهربانی بوده اند... آنهایی که مهر ورزیده اند، جاودانه شده اند... و چه زیباست فصل رویش مهر و دوستی... دیوارهای ایران شهرمان را با مهر پرشکوفه کنیم و آنچه داریم را بر آن بیاویزیم و به هم ببخشیم ... این گام کوچک امروز ما ، یادگاری باشکوه خواهد بود برای فرزندانمان و دودمانهای پسین، از مردم مهرورز زمانه ما ... همدیگر را عاشقانه دوست بداریم که سفر زندگی کوتاه است ... حکیم ارد بزرگ))نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد