دیوار مهربانی در بندر ماهشهر  چاپ

تاریخ : یکشنبه 13 دی 1394 در ساعت 17:39

دیوار مهربانی در شهری دیگر از سرزمین مهربانان و اینبار بندر ماهشهر


به همت سازمان‌های مردم‌نهاد
«دیوار مهربانی» به بندر ماهشهر رسید

به همت سازمان‌های مردم‌نهاد بندر ماهشهر دیوار مهربانی در دو نقطه از این شهرستان برپا شد.
خبرگزاری فارس: «دیوار مهربانی» به بندر ماهشهر رسید

به گزارش خبرگزاری فارس از ماهشهر، عصر امروز «دیوار مهربانی» که توسط جوانان و سازمان‌های مردم‌نهاد بندر ماهشهر برنامه‌ریزی شده بود، با حضور جمعی از مسئولان محلی در دو نقطه از این شهرستان برپا شد.

مشاور فرماندار بندر ماهشهر در امور جوانان و سازمان‌های مردم نهاد در این آئین اظهار کرد: «دیوار مهربانی» یکی از نمادهای انسانیت و نوع‌دوستی است که امروز هم‌زمان با آغاز فصل سرما در بندر ماهشهر توسط سازمان‌های مردم نهاد اجرایی شد.

اسماعیل طرفی افزود: مردمی بودن، مشارکت و سرعت انتشار «دیوار مهربانی» در کشور، ریشه در فرهنگ و سنت ما ایرانیان دارد.

مشاور فرماندار بندر ماهشهر در ادامه گفت: این طرح فرهنگ مهربانی، یاری و همدلی و روحیه نوع‌دوستی در بین شهروندان را می‌رساند و  در راستای حل مشکلات به دست مردم گام بر می‌دارد، چراکه مشکلات امروز در جامعه تنها با مشارکت و همدلی مردم حل می‌شود.

وی در پایان ضمن دعوت از مردم بندر ماهشهر برای مشارکت در این طرح انسان دوستانه گفت: در طرح دیوار مهربانی مردم لباس‌، کفش و وسایلی که نیاز ندارند را بر روی لباس آویز، جاکفشی و محل‌های تعبیه شده بر روی دیوار قرار می‌دهند تا هر کس نیاز دارد استفاده کند و این کمک‌ها به دست صاحبان واقعی برسد.

به گزارش خبرگزاری فارس، دیوار مهربانی با شعار «اگر نیاز نداری بگذار، نیاز داری بردار» در دو نقطه شهر به آدرس ماهشهر مرکزی، جنب سینما دریا و ناحیه صنعتی، دیوار ورزشگاه شهید شیرعلی‌نژاد، مقابل پارک درمانگاه در انتظار مردم نوع‌دوست ماهشهری است.

انتهای پیام/72029/ن20/پو3002آیا می دانستید نخستین بار ایده ایجاد دیوار مهربانی در سال 1390 توسط حکیم ارد بزرگ (فیلسوف مشهور کشورمان) داده شد ؟

برای دیدن مسیر رشد این کار انساندوستانه حتما  به آدرس زیر سر بزنید :

http://hekmat.dust.tv/t225-topic

دیوار های سرزمینم ایران، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. حکیم ارد بزرگ


((ایرانیان همواره در جهان پرچمدار مهر و مهربانی بوده اند... آنهایی که مهر ورزیده اند، جاودانه شده اند... و چه زیباست فصل رویش مهر و دوستی... دیوارهای ایران شهرمان را با مهر پرشکوفه کنیم و آنچه داریم را بر آن بیاویزیم و به هم ببخشیم ... این گام کوچک امروز ما ، یادگاری باشکوه خواهد بود برای فرزندانمان و دودمانهای پسین، از مردم مهرورز زمانه ما ... همدیگر را عاشقانه دوست بداریم که سفر زندگی کوتاه است ... حکیم ارد بزرگ))
نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد