دیوار مهربانی در دلفان  چاپ

تاریخ : جمعه 11 دی 1394 در ساعت 07:57

دیوار مهربانی در شهری دیگر از سرزمین مهربانان و اینبار شهر دلفان


بخشدار مرکزی نورآباد: طرح دیوار مهربانی ایده بسیار جالب و قابل توجه ی است اما نیاز به تدبیر دارد، نیاز است در مکان مناسبی اجرا شود…

 01-518x415.jpg
سلام دلفان –
 
روزهای پیش خبری در رسانه های محلی منتشر شد ، ” دیوار مهربانی سر از دلفان درآورد…” روی این دیوار نوشته شده بود نیاز نداری بزار ، نیاز داری بردار…

به گفته شاهدان این طرح که در اکثر نقاط کشور آغاز شده و بازتاب جهانی هم داشته است در شهر نورآباد به خوبی مورد استقبال قرار گرفته است.

اما روز گذشته پیام هایی آمد مبنی بر اینکه بساط این دیوار را جمع کردند! یکی از همشهریان نوشته بود : برخورد نا مهربان با دیوار مهربانی

این پیام ها تعجب ما را برانگیخت. این طرح بر روی دیوار بخشداری مرکزی در میدان امام (ره) ایجاد شده بود.

پیگیری ها نشان داد به دستور بخشدار مرکزی بساط دیوار مهربانی جمع شده است.

عباس قهرمانی اظهار داشت: روزی که درباره ایجاد این طرح روی دیوار بخشداری با بنده صحبت شد من به دلائلی مخالفت کردم.

وی گفت: دلیل مخالفتم این بود که اولأ این مکان دقیقأ مرکز شهر و شلوغ ترین نقطه شهر است ، هر بنده خدایی که بخواهد از این البسته ها نیازش را فراهم کند بخاطر حفظ آبرویش نمی تواند براحتی به این مکان مراجعه و نیازش را تامین نماید. دومأ نمای خوبی هم برای این مکان که مرکزی ترین نقطه شهر است ندارد.

این مسئول اضافه کرد : بنده حتی موافقت کردم روی دیوار داخلی حیاط بخشداری این طرح را اجرا کنند تا شکل بهتری داشته باشد و با آبروی نیازمندان عزیز این شهر بازی نشود.

بخشدار مرکزی نورآباد افزود : دو روز پیش بخاطر سرکشی به چند روستای محروم به مناطقی از بخش مرکزی مراجعه کرده بودم. غروب که برگشتم علی رغم مخالفتم ملاحظه کردم روی دیوار بخشداری طرح دیوار مهربانی را اجرا کرده اند.

به گفته وی وضعیت بسیار نامتعارفی به وجود آمده بود ، لباس های کهنه و حتی بعضأ پاره و فرسوده روی هم انباشته شده بود ، تعدادی آویزان و با وزش شدید باد به این طرف و آن طرف پرتاب می شدند ، عده ای هم اطراف این لباس ها جمع شده بودند ، این وضعیت اصلأ صورت خوشی برای این نقطه از شهر نداشت.

3.jpg

قهرمانی اظهار داشت : با این حال آن شب اقدامی نکردم اما فردای آنروز (دیروز) صحنه ای ناجورتر از وضعیت شب پیش ملاحظه شد تا جایی که سر و صدای کارکنان بخشداری را هم درآمد. لباس های زیر که اکثرأ هم زنانه بود در محل پخش شده بود.

وی گفت : به هر حال چاره ای غیر از جمع کردن این وضعیت نماند لذا دستور دادم از ادامه طرح در این مکان جلوگیری شود و رخت آویزهای روی دیوار را نیز جمع کردیم.

بخشدار مرکزی با اشاره به مزایای این طرح اظهار داشت: طرح دیوار مهربانی ایده بسیار جالب و قابل توجه ی است اما نیاز به تدبیر دارد. نیاز است در مکان های مناسبی اجرا شود.

وی تصریح کرد: بنده از همین رسانه اعلام می کنم در هر نقطه از شهر که مناسب این کار باشد من حاضرم هزینه ی اجرای طرح را بپردازم و حتی در اهداء لباس و سایر اقلام نیز کمک کنم تا این طرح بهتر از گذشته اجرا شود.

منبع: نسیم دلفاننظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد