X
تبلیغات
زولا

دیوار مهربانی در شهرکرد  چاپ

تاریخ : جمعه 11 دی 1394 در ساعت 07:32

دیوار مهربانی در شهری دیگر از سرزمین مهربانان و اینبار شهر شهرکرد

دیوار مهربانی به شهرکرد رسید

شهرکرد - ایرنا - ایده 'دیوار مهربانی' که چند وقتی است در شهرهای مختلف ایران بروز و ظهور کرده است در شهرکرد نیز اجرایی شد.

به گزارش ایرنا، این دیوار مانند دیوارهای دیگر، خانه ها را از هم جدا نمی کند بلکه بر اساس طرح اولیه قرار است دلها را به هم نزدیک کند.
دیوار مهربانی در شهرکرد در حد فاصل میدان بسیج تا چهار راه فصیحی شهرکرد قرار دارد و قرار است این دیوار طرح خیریه کمک به نیازمندان را محقق کند.
در طرح و ایده مردمی دیوار مهربانی، افرادی که لباس های مازاد دارند، برای استفاده افراد نیازمند آنها را روی دیوار قرار می دهند.
شبکه های اجتماعی چهارمحال و بختیاری نیز برای اطلاع شهروندان از این اقدام خیرخواهانه، خبر دیوار مهربانی را پوشش وسیع داده اند.
2077/2097

انتهای پیام /*


آیا می دانستید نخستین بار ایده ایجاد دیوار مهربانی در سال 1390 توسط حکیم ارد بزرگ (فیلسوف مشهور کشورمان) داده شد ؟

برای دیدن مسیر رشد این کار انساندوستانه حتما  به آدرس زیر سر بزنید :

http://hekmat.dust.tv/t225-topic

دیوار های سرزمینم ایران، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. حکیم ارد بزرگ


((ایرانیان همواره در جهان پرچمدار مهر و مهربانی بوده اند... آنهایی که مهر ورزیده اند، جاودانه شده اند... و چه زیباست فصل رویش مهر و دوستی... دیوارهای ایران شهرمان را با مهر پرشکوفه کنیم و آنچه داریم را بر آن بیاویزیم و به هم ببخشیم ... این گام کوچک امروز ما ، یادگاری باشکوه خواهد بود برای فرزندانمان و دودمانهای پسین، از مردم مهرورز زمانه ما ... همدیگر را عاشقانه دوست بداریم که سفر زندگی کوتاه است ... حکیم ارد بزرگ))نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد