X
تبلیغات
زولا

دیوار مهربانی در شهر تالش  چاپ

تاریخ : جمعه 11 دی 1394 در ساعت 06:09

دیوار مهربانی در شهری دیگر از سرزمین مهربانان و اینبار شهر تالش


دیوار مهربانی در تالش ایجاد شد
شهردار تالش در اقدامی خدا پسندانه مکانی با عنوان دیوار مهربانی با هدف تامین لباس برای افراد بی بضاعت در خیابان آیت… غفاری راه اندازی نمود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مریان خبر ،دیوار ها همیشه یاد اور فاصله ها هستند اما این بار بیانگر مهربانی و عطوفت مردمی است که همیشه و همواره به دیگرانی غیر از خود اندیشیده اند.و تنها به فکر خود نیستند داشته های خود را با دیگران تقسیم میکنند یا اگر نیاز داشته باشند از داشته های دیگران استفاده میکردند.

شهردار تالش در اقدامی خدا پسندانه مکانی با عنوان دیوار مهربانی با هدف تامین لباس برای افراد بی بضاعت در خیابان آیت… غفاری راه اندازی نمود.

در این عمل انسان دوستانه مردم خیر و نیکو کار تالش پوشاک نو و یا قابل استفاده  ولی اضافه خودرا بر چوب لباس های دیوار مهرباتی آویزان میکنند تا مورد استفاده نیاز مندان قرار گیرد.

انتهای پیام/ رضآیا می دانستید نخستین بار ایده ایجاد دیوار مهربانی در سال 1390 توسط حکیم ارد بزرگ (فیلسوف مشهور کشورمان) داده شد ؟

برای دیدن مسیر رشد این کار انساندوستانه حتما  به آدرس زیر سر بزنید :

http://hekmat.dust.tv/t225-topic

دیوار های سرزمینم ایران، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. حکیم ارد بزرگ


((ایرانیان همواره در جهان پرچمدار مهر و مهربانی بوده اند... آنهایی که مهر ورزیده اند، جاودانه شده اند... و چه زیباست فصل رویش مهر و دوستی... دیوارهای ایران شهرمان را با مهر پرشکوفه کنیم و آنچه داریم را بر آن بیاویزیم و به هم ببخشیم ... این گام کوچک امروز ما ، یادگاری باشکوه خواهد بود برای فرزندانمان و دودمانهای پسین، از مردم مهرورز زمانه ما ... همدیگر را عاشقانه دوست بداریم که سفر زندگی کوتاه است ... حکیم ارد بزرگ))
نظرات (1)
سلام جالب بود. بحث دیوار مهربانی رو تازه دیده بودم. امیدوارم مومنین و مسلمانان هم با همدیگر مهربان باشند
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد