دیوار مهربانی در شهر محمودآباد  چاپ

تاریخ : پنج‌شنبه 10 دی 1394 در ساعت 12:28

دیوار مهربانی در شهری دیگر از سرزمین مهربانان و اینبار شهر محمودآباد

به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر محمودآباد و سازمان های مردم نهاد طلوع اندیشه مازندران و جوانان وارث زمین محمودآباد و به مناسبت هفته وحدت دیوار مهربانی در محمودآباد برپا شد.

به گزارش تابناک مازندران،این مراسم  با حضور شهردار محمودآباد و عضو شورای اسلامی شهر محمودآباد و اعضای سازمانهای مردم نهاد شهرستان محمودآباد برگزار شد.

رحمان مسعودی مدیرعامل موسسه طلوع اندیشه مازندران طی سخنانی در این مراسم گفت: این حرکت نمادین بازتولید پیام خوبی در روز ولادت نبی مهربانی و هفته وحدت می باشد که بارقه امید برای تغییر بی تفاوت ها در جامعه و تلنگری برای روشن نمودن وجدانهای خاموش می باشد.


وی گفت: سازمانهای مردم نهاد امروز با حفظ کرامت وشان انسانی نیازمندان مهربانی را به دیوارها سپردند تا افراد مستمند با حقارت از آن بهره مند نگردند و بلکه با برداشتن باری از روی دوش دیوار که بار سنگین نیازمندان را تحمل می کرد عاطفه و مهربانی را به جامعه انسانی بازگردانند.


مدیرعامل موسسه طلوع اندیشه مازندران گفت: پی ریزی این مراسم که با مشارکت و همکاری جوانان پویا و فعال شهر محمودآباد اتفاق افتاد در فضای مجازی برنامه ریزی و هم اندیشی شده و امروز شاهد تحقق اراده جوانان فهیم و مهربان محمودآباد هستیم و امیدواریم در آینده در سایر حوزه های که جامعه نیازمند مشارکت مردم می باشد جلوه های روشنی از ایثارو گذشت و مشارکت شهروندی را شاهد باشیم.


در بخش پایانی این مراسم کلیه حاضرین به نصب البسه و پوشاک خود در فضای ایجاد شده از سوی شهرداری برای بهره مندی نیازمندان قرار داند.
دیوار های سرزمینم ایران، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. حکیم ارد بزرگ


((ایرانیان همواره در جهان پرچمدار مهر و مهربانی بوده اند... آنهایی که مهر ورزیده اند، جاودانه شده اند... و چه زیباست فصل رویش مهر و دوستی... دیوارهای ایران شهرمان را با مهر پرشکوفه کنیم و آنچه داریم را بر آن بیاویزیم و به هم ببخشیم ... این گام کوچک امروز ما ، یادگاری باشکوه خواهد بود برای فرزندانمان و دودمانهای پسین، از مردم مهرورز زمانه ما ... همدیگر را عاشقانه دوست بداریم که سفر زندگی کوتاه است ... حکیم ارد بزرگ))


http://s3.picofile.com/file/8230675026/divaremehr.jpg


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد