دیوار مهربانی در شهر ایذه  چاپ

تاریخ : پنج‌شنبه 10 دی 1394 در ساعت 12:05

دیوار مهربانی در شهری دیگر از سرزمین مهربانان و اینبار شهر ایذه


«دیوار مهربانی» به ایذه رسید
این‌بار ایذه شاهد راه‌اندازی مرکز دیوار مهربانی برای کمک به نیازمندان شد.
به گزارش عصرامروز، چند مدتی است که یک ایده در برخی از شهرهای ایران مورد توجه بسیاری از شهروندان قرار گرفت و رفته‌رفته به جمع حامیان این‌ طرح افزوده شد.

«دیوار مهربانی» ایده‌ای بود که توسط افراد نیکوکار و حامی نیازمندان در شهرها و سطح محلات به‌وجود آمد و این بار نیز شهروندان ایذه‌ای از این قافله عقب نمانده و دست به راه‌اندازی اولین محل دیوار مهربانی شهر زدند.

با این کار نیک و پسندیده، هر یک از شهروندان ایذه‌ای به مانند شهرهایی که در این‌کار پیشتاز بوده‌اند، کالا، لباس، لوازم تحریر، مواد غذایی و... اضافی خود را به نوعی که بدون استفاده بود و یا قصد کمک لباس نو به نیازمندان را داشتند در این محل قرار داده تا رهگذران نیازمند بتوانند از آنها استفاده کنند.

این‌کار در روزهای آغازین خود در فضای مجازی شهرستان باعث بازخورد مثبت و استقبال خوب مخاطبان مواجه شده است.

آدرس اولین محل در شهرستان، خیابان طالقانی، کوچه بعد از شهرداری، جنب کلینیک درمانی است.


دیوار های سرزمینم ایران، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. حکیم ارد بزرگ


((ایرانیان همواره در جهان پرچمدار مهر و مهربانی بوده اند... آنهایی که مهر ورزیده اند، جاودانه شده اند... و چه زیباست فصل رویش مهر و دوستی... دیوارهای ایران شهرمان را با مهر پرشکوفه کنیم و آنچه داریم را بر آن بیاویزیم و به هم ببخشیم ... این گام کوچک امروز ما ، یادگاری باشکوه خواهد بود برای فرزندانمان و دودمانهای پسین، از مردم مهرورز زمانه ما ... همدیگر را عاشقانه دوست بداریم که سفر زندگی کوتاه است ... حکیم ارد بزرگ))نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد