دیوار مهربانی در شهر کرمانشاه  چاپ

تاریخ : پنج‌شنبه 10 دی 1394 در ساعت 11:00

دیوار مهربانی در شهری دیگر از سرزمین مهربانان و اینبار شهر نقدهتسنیم گزارش می‌دهد

دیوار مهربانی بر استان کرمانشاه سایه انداخت

شناسه خبر: 954944 سرویس: استانها
دیوار مهربانی

دیوار مهربانی هم‌زمان با فصل سرما بر شهر کرمانشاه و شهرستان‌های این استان سایه انداخت.

​به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، در دیوار مهربانی مردم لباس‌های گرم خود را برای استفاده افراد بی‌خانمان و نیازمند بر روی یک چوب رختی وصل شده به دیوار نصب می‌کنند که در فصل سرد سال از آن استفاده کنند.

در طرح دیوار مهربانی مردم لباس‌هایی که نیاز ندارد را بر روی چوب رخت‌های تعبیه شده بر روی دیوار نصب می‌کنند و اکنون نیز در سه منطقه کرمانشاه از جمله میدان فاطمیه، محله 22 بهمن و داخل ترمینال شماره یک اتوبوسرانی میدان آزادی و در شهرستان جوانرود این طرح اجرا شده است.

این طرح که در سراسر کشور اجرا می‌شود دارای شعار «نیاز نداری بذار، نیاز داری بردار» است که در سراسر جهان علاوه بر بازتاب تأثیر قابل توجهی داشته است.

دیوار مهربانی از پاییز امسال در چند شهر ایران مثل مشهد، شیراز، اصفهان، تهران و دیگر شهرهای کشور شروع به‌ کار کرده تا محلی باشد برای مبادله عشق و محبت و آنچه که بیش از همه درباره این طرح توجه را جلب می‌کند مردمی بودن و سرعت انتشار و استقبال از آن در کشور است.

انتهای پیام /

دیوار های سرزمینم ایران، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. حکیم ارد بزرگ


((ایرانیان همواره در جهان پرچمدار مهر و مهربانی بوده اند... آنهایی که مهر ورزیده اند، جاودانه شده اند... و چه زیباست فصل رویش مهر و دوستی... دیوارهای ایران شهرمان را با مهر پرشکوفه کنیم و آنچه داریم را بر آن بیاویزیم و به هم ببخشیم ... این گام کوچک امروز ما ، یادگاری باشکوه خواهد بود برای فرزندانمان و دودمانهای پسین، از مردم مهرورز زمانه ما ... همدیگر را عاشقانه دوست بداریم که سفر زندگی کوتاه است ... حکیم ارد بزرگ))


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد