دیوار مهربانی در شهر دوگنبدان  چاپ

تاریخ : پنج‌شنبه 10 دی 1394 در ساعت 06:04

دیوار مهربانی در شهری دیگر از سرزمین مهربانان و اینبار شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران


دیوار مهربانی، ایده زیبایی که از پاییز امسال در چند شهر ایران شکل گرفته است، به شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران رسید، تا گرمای سخاوت دل های افراد نوع دست گرمابخش افراد نیازمند شود.

به گزارش ایرنا، این روزها حال و هوای خیابان شهید بشارت دوگنبدان متفاوت از روزهای قبل است، زیرا شماری از جوانان این شهر در یک حرکت فرهنگی بانی امری خیری شده اند که حسن نوع دوستی را در آحاد مردم زنده می کند.
شماری از جوانان این شهر با رنگ دیوار مهربانی و نصب چند چوب لباسی مردم را به کمک برای تامین پوشاک نیازمندان دعوت کرده اند.
بر روی این دیوار شعار داری بزار و نداری بردار به چشم می خورد و این مکان تجلی زیباترین حس انسان دوستی ،عاطقه و گذشت است.
کم نیست کسانی که نمی توانند برخی نیازهای خود از جمله پوشاک زمستانی تهیه کنند که ایجاد دیوار مهربانی فرصت خوبی را برای دوستداران کمک به هم نوع ولو با هدیه یک دست لباس فراهم کرده است .
مردم شهرستان گچساران می توانند لباس های گرم، کیف و کفش های اضافه خود در سایزهای بزرگ، بچه گانه، زنانه، مردانه،دخترانه و پسرانه را در این محل قرار دهند تا از این طریق بتوان در فصل سرما به نیازمندان این شهر ستان کمک کرد.
برای نخستین بار این حرکت به عنوان یخچال مهربانی در یکی از محله های تهران شروع شد و در آن افراد خیر مواد غذایی را درون یخچالی برای نیازمندان می گذاشتند و سپس این حرکت با عنوان دیوار مهربانی گسترش پیدا کرد.
شهرستان ۱۲۰ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.


دیوار های سرزمینم ایران، باید رنگ مهر و مهربانی بر خود بگیرند. حکیم ارد بزرگ

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیکی :
وب / وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد